فراخوان اولین جشنواره تولید پوستر علمی با رایانه

فراخوان اولین جشنواره تولید پوستر علمی با رایانه

  این جشنواره با هدف بهره برداری دبیران، معلمان و دانش آموزان از رایانه جهت تولید پوستر علمی و ارتقای سطح معلومات عمومی و تخصصی بر پایه پژوهش محوری در آموزش و پرورش برگزار می گردد. موضوع پوستر: انتخاب موضوع آزاد است.نکات مورد توجه:

1-     پوستر باید شامل بخشهای عنوان ،مقدمه ، متن، نتیجه گیری و قسمت مراجع باشد.

 

2-      معلمان و دبیران می توانند به همراه دانش آموز پوستر مشترک داشته باشند(حداکثر 2 نفر)

 

3-   معلمان و دبیران می توانند با همدیگر و همچنین دانش آموزان دبیرستانی نیز با همدیگر یا به تنهایی در پوستر مشارکت داشته باشند(حداکثر 3 نفر در بخش دانش آموزی)

 

4-   انتخاب موضوع باید طوری باشد که ترجیحاً در راستای مطالب درسی باشد ، اما در صورت  انتخاب مطالب جنبی محور مقاله باید در راستای افزایش اطلاعات جدید علمی و کاربردی و قابل استفاده برای مخاطب خصوصاً دانش آموزان و معلمان باشد و از کارهای تکراری اجتناب شود.

 

5-     پوستر طراحی شده ،چاپ شود و ابعاد آن طوری باشد که از 6080 سانتی متر بزرگتر و از 6060 سانتی متر کوچکتر نباشد.

 

6-      متن نوشته شده طوری باشد که از فاصله نیم متری به راحتی خوانده شود.

 

7-     در طراحی پوستر دقت شود که زیر عنوان پوستر ، نام نویسندگان نوشته شده و همچنین نام مدرسه و عبارت "آموزش و پرورش منطقه سرخه"به ترتیب در راست و چپ بالای پوستر به نحو مناسب ثبت شود.

 

8-   پوسترها  به همراه 2 نسخه چاپی متن مقاله در کاغذ 4  A(جهت ارسال به کمیته داوران)و فایل Word2003( روی فلاپی یا cd  ) جهت چاپ در ویژه نامه جشنواره  حداکثر تا تاریخ 5/2/87  به گروه آموزشی تحویل داده شود.

 

9-     درصدی از هزینه های چاپ پوستر به شرکت کنندگان پرداخت خواهد شد.

 

زمان برگزاری: 12/2/87  (هفته معلم)

 

مکان برگزاری :متعاقباً اعلام می شود

 در روز جشنواره پوسترها از لحاظ شاخصه هایی چون ، محتوای علمی پوستر (بررسی توسط کمیته داوران)و زیبایی پوستر (بررسی توسط کمیته داوران و بازدیدکنندگان) مورد ارزیابی قرار می گیرد.

اطلاعات فراخوان در سایت آموزش وپرورش استان سمنان لینک منطقه سرخه موجود می باشد.                 

                                                       گروه آموزشی منطقه سرخه

/ 2 نظر / 62 بازدید
مینا

در زندگي تو هر چيزي زاييده شعور تو است. اگر آگاهي‏ات دگرگون شود، محصولات و فرزندان آن هم دگرگون مي‏شوند. خوبي و بدي، بيماري و شفا، رنج و راحتي، فقر و ثروت، ضعف و قدرت، كوچكي و بزرگي و همه مظاهر زندگي و مرگ ناشي از نوع و فرم شعور است. خداوند بواسطه آنچه در ذهن و قلب توست، با تو رفتار مي‏كند، از تو مي‏گيرد و به تو مي‏بخشد

ذهن زیبا

وبلاگتون خیلی قشنگ بود لذت بردیم ، اگه میشه یه سری هم به سایت ذهن زیبا بزنید http://bmind.ir